O nasArchitekturaWnętrzaRealizacjeKontaktZalogujNieruchomości

Wnętrza

   

Projektowanie wnętrz to nasza praca, przyjemność, ale przede wszystkim ogromna pasja.

 

  • Tworzymy wnętrza wszelkiego rodzaju - biurowe, hotelowe, lokali usługowych, obiektów użyteczności publicznej oraz dużych rezydencji jak i małych mieszkań – wszystkie z jednakową starannością. Projektujemy dla klientów indywidualnych i firm z terenu całej Polski.

  • Specjalizujemy się w projektowaniu wnętrz w nowoczesnym stylu, gdzie drewno, kamień i szkło w naturalny sposób przenikają się wzajemnie, mamy jednak na swoim koncie także wnętrza stylizowanej rezydencji.

  • Współpracujemy z dostawcami najlepszych materiałów wykończeniowych, ceramiki i armatury łazienkowej, producentami mebli i wyposażenia.

  • Duża wagę przywiązujemy do oświetlenia budującego nastrój, podkreślającego walory użytych materiałów, akcentującego detale.

  • Z wielką uwagą wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania naszych klientów, poznajemy ich styl życia i osobowość, co pozwala nam na tworzenie projektu „uszytego na miarę” , który łączy w sobie funkcjonalność, komfort i estetykę.


W przypadku firm deweloperskich świadczymy usługi dla ich klientów docelowych jak i samych deweloperów aranżując mieszkania pokazowe oraz pod wynajem. Wszystko to w oparciu o ustalony na wstępie budżet inwestycji.